Kiedy warto kupić meble z technorattanu?

Kiedy warto kupić meble z technorattanu?

18 views
0

Niestety, niskie temperatury, opady i spadające z drzew liście codziennie przypominają nam o zbliżającej się wielkimi krokami zimie. A może – na przekór złośliwej pogodzie – warto właśnie teraz zadbać o swój ogród i przygotować się na przyszłoroczny sezon? Sprawdź, dlaczego właśnie w okresie jesienno-zimowym warto kupić wymarzone meble z technorattanu!

Modne meble z technorattanu w niskiej cenie? Dlaczego nie!

Meble z technorattanu szturmem opanowały prywatne ogrody i zewnętrzne przestrzenie publiczne już jakiś czas temu i nic nie wskazuje na to, aby moda na wyplatane meble i dodatki chyliła się ku końcowi. Czołowi producenci wyposażenia outdoorowego oferują nie tylko klasyczne stoły i krzesła, ale również luksusowe kanapy wypoczynkowe i huśtawki, dzięki którym ogród staje się ekskluzywną strefą kojącego wypoczynku.
Jeśli do tej pory Twój zapał do kupienia pięknej sofy ostudzały zbyt wysokie ceny, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Jesienią i zimą trwają wielkie wyprzedaże, w czasie których możesz kupić meble z technorattanu nawet o kilkadziesiąt procent taniej! Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy producenci przygotowują swoje magazyny na nowe kolekcje, dlatego konieczne jest wyprzedanie produktów z poprzedniego katalogu.

Gdzie przechowywać meble zimą?

Nie musisz martwić się, że nie znajdziesz w ciasnej piwnicy miejsca na przechowanie nowego, dużego kompletu. Syntetyczna plecionka doskonale radzi sobie ze skrajnymi temperaturami, wilgocią i intensywnym promieniowaniem UV, więc meble mogą bezpiecznie przezimować na tarasowych deskach. Pamiętaj jednak, że zalegający miesiącami śnieg i deszcz nie służą kondycji poduszek i siedzisk, dlatego warto schować w okresie jesienno-zimowy elementy tapicerowane w suche miejsce.