Nowoczesna medycyna estetyczna, kursy dla lekarzy stomatologów

Nowoczesna medycyna estetyczna, kursy dla lekarzy stomatologów

3 views
0

Medycyna estetyczna zdobywa coraz większe grono miłośników – nie tylko poprzez możliwość poprawy wyglądu skóry, ale przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo zabiegów i pełen profesjonalizm samych lekarzy.

Wraz z wiekiem nasza skóra staje się mniej elastyczna, odporna na uszkodzenia, pozbawiona nawilżenia. Wszystko za sprawą zmniejszającej się ilości kwasu hialuronowego oraz włókien kolagenowych. Na stan naszej skóry mają wpływ również czynniki zewnętrzne – nadmierna ilość sztucznych składników w kosmetykach, zła dieta, niewielka ilość płynów pitych każdego dnia, palenie tytoniu.

Na szczęście medycyna estetyczna jest w stanie zatrzymać i odwrócić czas!

Nowoczesna medycyna estetyczna – co warto o niej wiedzieć?

Współcześnie zabiegi medycyny estetycznej dają możliwość nie tylko poprawienia wyglądu, ale też skutecznej poprawy samopoczucia. Do najczęściej wykonywanych zabiegów zalicza się konturowanie i wypełnianie ust, wypełnianie zmarszczek nosowo-wargowych, poprawa i wyostrzenie konturu twarzy.
Warto dodać, że zabiegi te są wykonywane przy pomocy bezpiecznych materiałów. Wykorzystywany podczas zabiegów kwas hialuronowy nie powoduje alergii, zostaje on również naturalnie usunięty z organizmu po upływie 9-12 miesięcy. Po tym czasie możliwe jest ponowne wykonanie zabiegu.
Efekty zabiegów wypełniania zmarszczek czy ust są widoczne od razu – skóra jest pełniejsza, zmarszczki są wyraźnie wygładzone. Warto pamiętać, że po samym zabiegu możliwe jest utrzymywanie się niewielkiej opuchlizny – ustępuje ona po upływie 48 godzin.

Kursy dla lekarzy stomatologów– dowiedz się, jak poprawić wygląd ust!

W Polsce organizowane są również liczne szkolenia, skierowane do lekarzy pragnących wzbogacić ofertę swoich usług. Jednym z ciekawszych bez wątpienia jest kurs Stymogen Lips, który prowadzi doświadczona specjalistka Karolina Kuśnierz. Podczas zajęć kursanci dowiedzą się więcej o zabiegach poprawy i optymalizacji kształtu i plastyki ust. Do zagadnień poruszanych podczas kursu zalicza się: modelowanie ust, poprawa ust asymetrycznych, podniesienie kącików ust i wiele innych.

Dr Karolina Kuśnierz – profesjonalistka w każdym calu!

Dr Karolina Kuśnierz jest lekarzem dentystą wykonującym zabiegi z medycyny estetycznej od wielu lat. Liczne szkolenia w Polsce i za granicą pozwoliły jej zebrać olbrzymie doświadczenie oraz wiedzę, którą teraz pragnie dzielić się z innymi.