Odmień swój ogród na wiosnę!

Odmień swój ogród na wiosnę!

16 views
0

Co sprawia, że ogród jest pięknym, urzekającym zakątkiem, w którym uwielbiamy spędzać każdą wolną chwilę? Na atrakcyjność przydomowej strefy wpływa wiele czynników – nieograniczony dostęp do świeżego, ożywczego powietrza, wszechobecność kojącej roślinności i wygodne meble ogrodowe. Aby przestrzeń stała się dopracowaną do perfekcji oazą odpoczynku, nie może w niej zabraknąć praktycznych dodatków, które scalą wszystkie elementy w jedną całość i umilą relaks pod gołym niebem. Co warto mieć w swoim ogrodzie, aby codziennie zachwycał Cię  na nowo?

Oświetlenie

Subtelne oświetlenie nadaje przestrzeni klasy i wprowadza pewien magiczny, romantyczny klimat. Aby ogród zachwycał również po zmroku, warto uzupełnić aranżację o stylowe, delikatne lampki. Przy ścieżkach i schodach szczególnie dobrze sprawdzą się solarne lampki wbijane do ziemi, pozwalające bezpiecznie poruszać się po posesji. Przy meblach ogrodowych albo kąciku grillowym warto ustawić designerskie lampy w kształcie kuli albo kostek, które mogą służyć również jako siedziska. Świecące różnokolorowym światłem figury będą nietuzinkową dekoracją i praktycznym dodatkiem.

Stylowe doniczki z technorattanu

Donice technorattanowe to nieodłączny element modnego ogrodu! Nowoczesne modele są nie tylko mrozoodporną osłona dla roślin, ale przede wszystkim subtelnym akcentem dekoracyjnym. Brązowe, czarne albo białe donice ustawione w szpaler to świetna alternatywa dla klasycznych żywopłotów. Ustawiając obok siebie donice wypełnione roślinami o gęstej strukturze ciekawie podzielisz przestrzeń i dyskretnie odetniesz się od wzroku ciekawskich sąsiadów. Stylowe donice i inne dodatki znajdziesz na stronie oltre.pl.

Nowoczesny parasol

Stylowy, duży parasol ogrodowy to element obowiązkowy w kolekcji każdego, kto chce całkowicie uniezależnić się od pogody. W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz mocne konstrukcje o wielostopniowej regulacji, chroniące nie tylko przed słońcem, ale również promieniowaniem UV, kurzem i opadami.