Wrzesień na balkonie

Wrzesień na balkonie

4 views
0

Wrzesień to czas porządków w ogrodach i na balkonach. Czy ochłodzenie aury i coraz krótsze wieczory muszą oznaczać definitywny koniec sezonu na odpoczynek na świeżym powietrzu? Oczywiście, że nie! Sprawdź nasze rady i przekonaj się, jak piękne oblicze może mieć wczesna jesień!

Liliowe wrzosowisko

Jesień to niewątpliwie czas wrzosów. Jasnofioletowe kwiaty posadzone w skrzynkach przy balustradzie są subtelną i pachnącą ozdobą. Z wrzosami harmonijnie komponować się będą astry jesienne. Płatki tych wieloletnich kwiatów przybierają różną barwę, począwszy od liliowej, przez fioletową, aż po odcienie niebieskiego. Niektóre z astrów kwitną aż do listopada!

Promień słońca

Jesienny chłód może skutecznie zniechęcać do delektowania się nastrojowymi wieczorami. Aby choć trochę przedłużyć lato, warto wymienić tradycyjną lampkę balkonową na nowoczesny promiennik podczerwieni. To nieduże urządzenie wyglądem przypomina zwyczajną lampę, jednak jego możliwości potrafią zaskoczyć! Promienniki, oprócz światła, generują ciepło zbliżone do naturalnych promieni słonecznych, dzięki czemu niska temperatura nie będzie przeszkodą, aby delektować się wieczorami przy lampce wina czy rozgrzewającej herbacie.

Komfortowe miejsce dla siebie

Jesień to najlepszy czas, aby wymienić wysłużony komplet mebli na nowy! Większość dobrych marek wraz z końcem sezonu na wylegiwanie się w ogrodzie obniża ceny swoich produktów. W efekcie wymarzone meble rattanowe możesz kupić do 50% taniej! Szczególną uwagę zwróć na stoliki, niewielkie sofy i fotele rattanowe na balkon, które zapewnią Ci nie tylko wygodę podczas długich wieczorów, ale również stylowo udekorują nawet niewielki balkon.