Dom szkieletowy – warto?

Dom szkieletowy – warto?

5 views
0

Coraz pokaźniejsza rzesza osób stojących przed ogromnym wyzwaniem budowy własnych czterech ścian rezygnuje z klasycznego, murowanego budynku na rzecz drewnianego domu. Dlaczego nowoczesna technologia szkieletowa cieszy się tak dużą popularnością wśród inwestorów? Sprawdź!

Dom na miarę Twojego portfela

Budowa murowanego domu wiąże się z olbrzymimi kosztami oraz koniecznością uzbrojenia się w ogromną dawkę cierpliwości. Inwestycja w tego typu budynek dla zdecydowanej większości z nas oznacza związanie się z bankiem ogromnym kredytem, którego spłata zazwyczaj będzie ciągnęła się przez około dwudziestu lat.

Inwestycja w dom szkieletowy oznacza znaczne zredukowanie kosztów, zarówno na poziomie inwestycji, jak i eksploatacji. Zakup projektu oraz wzniesienie domu z prefabrykatów jest czasami kilkukrotnie tańsze niż wydatki związane z budową murowanego budynku. Wybierając dom szkieletowy, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas. Prace budowlane mogą ruszyć o dowolnej porze roku i nie trwają zazwyczaj dłużej niż 4 miesiące.

Dobre parametry

Innowacyjne domy szkieletowe cenione są za swoje parametry. Dzięki odpowiednim systemom dociepleń i specjalnej konstrukcji ogrzanie domu nie wymaga dużych nakładów energetycznych.

Domy szkieletowe zgodne z trendami

Domy szkieletowe prezentowane w katalogach czołowych producentów w niczym nie różnią się od designerskich, niezwykle drogich  budynków murowanych. Wśród ogromu dostępnych wariantów znajdziesz domy piętrowe i parterowe inspirowane różnorodnymi stylami architektonicznymi. Niezależnie od tego, czy chcesz postawić na wąskiej działce efektownie przeszkloną, geometryczną bryłę z płaskim dachem, czy marzysz o dużym, klasycznym domu z piętrem, możesz mieć pewność, że znajdziesz projekt spełniający Twoje oczekiwania.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *