Gadżet reklamowy jako forma reklamy

Gadżet reklamowy jako forma reklamy

30 views
0

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że budowanie firmy przypomina budowanie domku z kart- najważniejsze w nim są fundamenty, a jeden nieuważny krok może zburzyć cały wizerunek firmy. Co jest takim fundamentem? Przede wszystkim reklama. Lecz nie krzykliwa, hałaśliwa, atakująca nas z telewizji czy radia. Dzisiaj są lepsze sposoby reklamy. Jakie?

Zalety gadżety reklamowych

Dzisiaj niezwykle popularne są gadżety reklamowe. Jakie są ich zalety? Przede wszystkim odwołujemy się w ten sposób do naturalnej potrzeby odwzajemnienia się za prezent. Praktycznie każdy z nas ma w sobie zakodowaną od najmłodszych lat zasadę, że za każdy prezent trzeba jakoś się odwdzięczyć. Dla przykładu- jeśli znajomi przyjdą do nas na kolację z butelką wina i ciastem, my również idąc do nich coś weźmiemy. Tak samo obdarowany klient chętnie skorzysta z oferty naszej firmy, bo może czuć się w obowiązku pomóc nam się rozwinąć.
Ponadto takim gadżetem pokazujemy, że klient jest dla nas ważny, że szanujemy go i dbamy o niego. Co więcej- taki upominek jest również symbolem naszej zamożności. Przecież skoro rozdajemy nawet drobne prezenty to nie jesteśmy na skraju bankructwa. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że dzięki jednemu takiemu gadżetowi zarówno klient, jak i jego otoczenie dobrze zapamiętują logo i nazwę firmy.

Co może być gadżetem reklamowym?

Pozostaje zatem pytanie, co może być gadżetem reklamowym? Generalnie praktycznie wszystko, jednak warto wybrać coś, czego klient używa na co dzień i co rzeczywiście mu się przydaje. A zatem oczywiście mogą to być długopisy, kubki, breloczki, bidony i praktycznie wszystko, o czym tylko pomyślimy.
Warto jednak pamiętać, że taki gadżet reklamowy nie może być w żadnym wypadku tandetny. Jeśli bowiem będzie kiepsko wykonany, szybko się zepsuje to od razu wzbudzi w kliencie poczucie, że zależy nam tylko na jego pieniądzach, a nie na nim.

Power bank z nadrukiem- nowoczesny gadżet reklamowy

Warto jeszcze wiedzieć, że specjalnie dobre efekty osiągniemy, jeżeli zaskoczymy klienta. A zatem idealnie jest wybrać gadżet, który na co dzień nie jest aż tak popularnym sprzętem, a jest bardzo potrzebny. Co to może być? Na pewno power bank z nadrukiem. Co to właściwie jest?
Jest to forma zewnętrznej baterii nazywana również przenośną ładowarką. Raz naładowany power bank starcza przeciętnie na trzy ładowania telefonu do pełna. Jeśli zatem bateria w telefonie nam się wyczerpuje wyciągamy power bank- mniej więcej wielkości telefonu- i za pomocą kabelka usb łączymy z telefonem. I gotowe! Możemy w ten sposób ładować telefon wszędzie- w autobusie czy w środku lasu. Power banki z nadrukiem są świetnym gadżetem reklamowym dla każdego!
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – power bank z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem