Jakie tła i gadżety wybrać do fotobudki Śląsk?

Jakie tła i gadżety wybrać do fotobudki Śląsk?

7 views
0

Fotobudki dostarczają niesamowitej rozrywki i co najważniejsze dzięki nim, można stworzyć niesamowite pamiątki z ważnych wydarzeń. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na jakie tła i gadżety postawić, aby w 1005 skorzystać z olbrzymiego potencjału fotobudki.

Jakie tła wybrać?

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się tła winylowe. Ich olbrzymia popularność wynika przede wszystkim z tego, że bez żadnego większego problemu można nadrukować na nich dowolne napisy i grafiki. Bardzo ważne jest przede wszystkim to, aby winyl był powlekany, dzięki czemu nie przeszkadzać będą odbicia lamp błyskowych.

W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskują także tła flizelinowe. Materiał tego typu od wielu lat wykorzystywany jest przede wszystkim do zaawansowanej technologii green screen. Tła flizelinowe są o wiele tańszym rozwiązaniem, niż powyżej opisane tła winylowe. Dużą zaletą tła flizelinowego jest to, że doskonale absorbuje ono błysk z lamp. Jedyną wadą jest to, że niestety nie ma możliwości naniesienia nadruku i grafik.

Na jakie gadżety postawić?

Gadżety do robienia zdjęć w fotobudce można kupić w sklepia z akcesoriami na przyjęcia albo można je wypożyczyć wraz z fotobudką. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby gadżety wykonać samodzielnie. W internecie można znaleźć wiele sprawdzonych poradników, dzięki którym można w kilka minut przygotować niesamowite gadżety.

Podczas wesela i studniówki najczęściej wykorzystywanymi gadżetami są okulary kolorowe, wąsy, szale, peruki albo anielskie skrzydła. Dużym zainteresowaniem cieszą się również maski różnego typu oraz diabelskie rogi. Z fotobudką można połączyć również księgę gości, która jest MUST HAVE na każdym weselu.

Wynajem fotobudki – o czym należy pamiętać?

Porządna fotobudka Śląsk niestety nie należy do najtańszych wydatków, ale jest to jedna z tych inwestycji na których nigdy nie warto oszczędzać. Znalezienie porządnej firmy, która wynajmuje fotobudki wcale nie jest tak prostym zadaniem, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Najlepiej postawić na sprawdzone firmy, które mogą pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami.

Ogromną rolę odgrywa nie tylko fotobudka Śląsk, odpowiednie tła i gadżety, ale również profesjonalna obsługa animatora. Fotobudki co prawda są urządzeniami samoobsługowymi, ale pomoc animatora może okazać się naprawdę nie do przecenienia. Dobry animator zajmuje się nie tylko rozłożeniem fotobudki, ale również wytłumaczy gościom, jak prawidłowo wykonać zdjęcia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://smove.pl/fotobudki.