Klasyczna biała sypialnia — jak ją urządzić?

Klasyczna biała sypialnia — jak ją urządzić?

14 views
0

Klasyczna sypialnia to wybór, na który decyduje się wiele osób. Połączenie bieli z oryginalnym charakterem sprawia, że jest ona stylowa, ponadczasowa i doskonale się prezentuje. Styl klasyczny w białym wydaniu to dobra decyzja również niezależnie od wielkości wnętrza. Dlaczego biały kolor jest doskonałym motywem przewodnim klasycznej sypialni oraz jakie dodatki zastosować w takim miejscu podpowiadamy poniżej.

 

Biała sypialnia — motyw przewodni

Styl klasyczny kojarzy nam się wyrafinowaniem, eleganckimi kształtami czy wysoko jakościowymi meblami. Wszystkie te elementy można utrzymywać w białej kolorystyce w naszej sypialni, dzięki czemu otrzymamy białą i klasyczną w jednym sypialnię. Na rynku można bez problemu kupić takie meble czy dodatki. Kierując się zasadą, iż biały kolor jest przewodnim, stworzymy bardzo eleganckie i ponadczasowe wnętrze. Nietrafionym pomysłem może być połączenie np. klasycznych mebli białych z brązowymi lub czarnymi, więc warto unikać takich kolaży.

 

Dodatki w białej sypialni

W klasycznej, białej sypialni oprócz mebli warto umieścić również dodatki. Do ciekawszych można zaliczyć np. stojący zegar czy lustro powieszone nad stoliczkiem. Gdy mamy nieco więcej miejsca możemy dodać również toaletkę. Jeśli zależy nam na mniejszych akcesoriach z pewnością stara książka, będzie prezentowana się na białej komodzie bardzo stylowo. Na ścianach mogą również zawisnąć obrazy w żółtych czy różowych odcieniach i drewnianych ramkach, które nie będą kolidowały z białym kolorem przewodnim sypialni.

 

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *