Klasyczny wystrój tarasu

Klasyczny wystrój tarasu

54 views
0

Piękny i funkcjonalny taras to miejsce, które może nam służyć na wiele sposobów – wystrój tarasu zależy jednak wyłącznie od nas samych. Producenci proponują nam wiele kolekcji, które pozwolą na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej blisko domu. Jakie meble wybrać? Czym kierować się podczas zakupów?

Nowoczesne meble, które stworzą ciekawy wystrój tarasu

Szukając mebli ogrodowych staramy się, aby finalny wystrój tarasu zachwycał. Chcemy, aby meble były estetyczne, wygodne. Znacznie rzadziej zastanawiamy się nad materiałami – to błąd. Musimy pamiętać, że meble ogrodowe będą narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Chcąc zapewnić sobie piękny wystrój tarasu i jednocześnie trwale wyposażenie warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe. Dlaczego?

Technorattan – idealny wystrój tarasu!

Nowoczesne meble technorattanowe to prawdziwa rewolucja – są one nie tylko piękne i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, ale również są wysoce odporne na uszkodzenia. Technorattan jest materiałem nieporowatym, syntetycznym, który nie chłonie brudu czy wilgoci. Takie tworzywo jest zabezpieczone przed ścieraniem, uszkodzeniami mechanicznymi. Plecionka technorattanowa idealnie imituje naturalny rotang, przez co wystrój tarasujest jeszcze ciekawszy. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na zmniejszenie końcowej wagi mebla, co wpływa na prostotę jego podnoszenia i przenoszenia z miejsca na miejsce.

Co znajdziemy w kolekcjach technorattanowych? Przede wszystkim są to meble wypoczynkowe: sofy narożne, leżanki z regulowanymi zagłówkami, fotele wiszące. Nie brak tu również kompletów kawowych, idealnych na tarasy czy balkony: fotele lub krzesła ze stolikami kawowymi.