Luksusowy wypoczynek w Warszawie

Luksusowy wypoczynek w Warszawie

16 views
0

Hotel Lord to jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli Warszawy, który w dodatku jest położony bardzo blisko portu lotniczego. Dzięki temu można bardzo szybko dotrzeć do swojego pokoju i zapomnieć o trudach podróży, a potem równie łatwo włączyć się w ciągi komunikacyjne Warszawy, by dotrzeć do innych ciekawych miejsc, jakie oferuje stolica.

Hotel Lord – udany pobyt i dobra baza

Warszawski hotel Lord to równocześnie znakomite miejsce do spędzania czasu, jak i wręcz idealna baza wypadowa do zwiedzania całej Warszawy, znajduje się on w niedalekiej odległości od centrum stolicy. Zwiedzanie miasta, ale też do docieranie do miejsc spotkań biznesowych, to podstawowe walory hotelu, ponieważ hotel Lord jest miejscem coraz częściej wybieranym przez gości przybywających do stolicy w celach czysto zawodowych. Dla nich kwestia komunikacji jest najważniejsza i nigdy nie są zawiedzeni. Z lotniska Chopina do hotelu Lord jest zaledwie kilka kilometrów, a dokładną trasę przejazdu można znaleźć na stronie internetowej hotelu, hotellord.pl.

Konferencje z Hotel Lord

Nastawienie hotelu Lord na klienta biznesowego jest realizowane na bardzo wiele różnych sposobów. Klient biznesowy wymaga zazwyczaj wyjątkowo konkretnej i sprawnej obsługi, co przez hotel Lord realizowane jest w sposób bezbłędny.
Klient biznesowy to także wymagania pod względem organizacji konferencji naukowych, spotkań biznesowych i koktajli. Zespół hotelu Lord jest na to odpowiednio przygotowany zarówno pod względem organizacyjnym rozumianym jako odpowiedni infrastruktura i wyposażenie, jak również pod względem kompetencji personelu. Przygotowani i obsługa konferencji to poważne wyzwanie, któremu sprostać mogą tylko najlepiej przygotowane instytucje. Nie bez powodu hotel Lord uzyskał aż cztery gwiazdki. Zbierane od gości opinie także mówią same za siebie.