Makijaż permanentny od zawsze kojarzył mi się z przerysowanymi brwiami

Makijaż permanentny od zawsze kojarzył mi się z przerysowanymi brwiami

36 views
0

Ze zbyt dużymi kreskami na powiekach i mocno podkreślonymi ustami. Zdjęcia nieudanych zabiegów czyhały w mojej głowie za każdym razem gdy myślałam czy nie skorzystać z tej wygody. Kobieta oddałaby wszystko za pół godzinki snu więcej, które poświęca na codzienny makijaż, zwłaszcza kiedy tak jak ja totalnie nie potrafi zrobić tego perfekcyjnie. Dodając mam też dużą wadę wzroku i od dziecka nosze okulary.

 

Perfekcyjny makijaż

O ile zrobienie codziennego, delikatnego makijażu wymagało ode mnie trochę poświęcenia to zrobienie ładnych równych kresek na powiece w ogóle nie wchodziło w grę. Przyznaje czułam się cudownie z podkreślonymi oczami, ale najzwyczajniej w świecie nie mogłam sobie na to pozwolić. Dlatego po wielu naradach z przyjaciółkami i kosmetyczkami z salonu Beauty Masters zdecydowałam się na makijaż permanentny klasycznej kreski na górnej powiece.

Panie z salonu to prawdziwe profesjonalistki co możecie już dostrzec na prowadzonej przez nie stronie https://www.beautymasters.pl/?fbclid=IwAR1HF85koYj_U0w0SbCmzerP7BeZOwM2ssw0_1ZPuBQqoQuyZC9Grg8CPuc , zawsze służą pomocną radą i są w tym nieocenione. Nadszedł dzień wizyty, a ja nie mogłam się coraz bardziej doczekać. Opinie znalezione w Internecie powiedziały mi, że zabieg ten nie jest skomplikowany, ale wymaga precyzji oraz cierpliwości. Do cierpliwych nie należę, ale czego się nie robi dla bycia piękniejszą niż stworzyła nas matka natura? Linergistka, która wykonywała mój makijaż permanentny, na samym początku naszkicowała kreski i dopasowała do moich oczekiwań https://www.beautymasters.pl. Po mojej aprobacie, zaaplikowała znieczulenie miejscowe, ponieważ zabieg ten jest zabiegiem inwazyjnym i klientka odczuwa ból i dyskomfort podczas jego wykonywania. Jednak nie jest to tak straszne jak mogłoby się wydawać, proszę mi wierzyć do wytrzymałych osób nie należę, a tutaj wszystko poszło sprawnie i bez krzyku. Po wykonaniu makijażu, linergistka poinformowała mnie jak dbać o wykonane przez nią kreski tak aby efekt utrzymał się jak najlepiej i jak najdłużej.

 

Komfort życia

Przede wszystkim, musiałam ograniczyć nadmierny kontakt oczu z wodą co w moim przypadku wiązało się z zrezygnowaniem z uczęszczania na basen przez okres dwóch tygodni. Moje miejsce gdzie wykonywany był makijaż goiło się około 3 tygodni, po tym czasie kreska wyglądała znakomicie! Aktualnie myślę nad makijażem permanentnym brwi, nie ukrywam że byłaby to kolejna wygoda i plus dla mojego codziennego wyglądu. Jeśli będę chciała skorzystać z zabiegu na pewno zdecyduje się na salon Beauty Masters. Więcej o zabiegu brwi, Panie z salonu Piszą na swoim blogu, zachęcam do zapoznania się z jakością wykonywanych usług bo jest czym się zachwycać! Nie pozostało mi nic innego jak umawiać się na kolejną wizytę. Podsyłam również link dla zainteresowanych o zabiegu makijażu permanentnego brwi.