Meble skandynawski w naszych domach

Meble skandynawski w naszych domach

8 views
0

O modzie na styl skandynawski mówi się w Polsce od dawna – trend ten przywędrował do nas ponad 5 lat temu i dalej jest chętnie wykorzystywany, poprzez dodawanie coraz to nowszych dodatków. Jak w praktyce wygląda styl skandynawski we wnętrzach? O jakich elementach musimy pamiętać, aby faktycznie urządzić taki wnętrze?

Jasne kolory, gładkie powierzchnie, prosta forma

To co najbardziej kojarzy nam się ze stylem skandynawskim to oczywiście mały, drewniany domek w lesie. Nie musimy jednak wydawać oszczędności życia na budowę takiego i odcinać się od cywilizacji. Styl skandynawski bez trudu odtworzymy nawet w centrum miejskiej dżungli! Istotne jest tylko dobranie odpowiednich elementów, mebli, kolorystyki, dodatków. Od czego zacząć?
Z pewnością warto będzie poszukać inspiracji w modnych katalogach wnętrzarskich oraz na licznych portalach internetowych zajmujących się tą tematyką. Wypowiadają się w nich znani architekci, podpowiadają rozwiązania, wskazują konkretne produkty, które pomogą nam taki wystrój wnętrza zorganizować. Meble skandynawskie znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. W przypadku tych drugich jednak możemy spodziewać się znacznie szerszego wyboru produktów, jak i bardziej atrakcyjnych cen. Jak to możliwe? W przypadku sklepów internetowych nie jest naliczana marża za wynajmowanie powierzchni wystawowej. Nie ma również pośredników. W sklepach tego typu warto także korzystać z licznych wyprzedaży i promocji.

Jak kupować w sieci?

Zakupy w sklepach internetowych to czysta przyjemność. Nie tylko pozwalają one oszczędzać nasz czas, ale i pieniądze. Aby zakupić wybrany produkt wystarczy włożyć go do wirtualnego koszyka, opłacić i wybrać rodzaj dostawy. Kolejnym rokiem jest już tylko oczekiwanie na to, aż kurier zadzwoni do naszych drzwi!