Nowoczesne meble kuchenne i pomysły na aranżację

Nowoczesne meble kuchenne i pomysły na aranżację

7 views
0

W głowie mamy pełno pomysłów na to, jak urządzić swoją kuchnię od podstaw. Czym kierować się przy zakupie zestawu mebli do kuchni? Czy nowoczesne meble kuchenne stanowią ciekawą inspirację dla każdego?

Nowoczesne meble kuchenne ze smakiem

Nowoczesną kuchnię należy urządzić ze smakiem. Takie muszą być także nowoczesne meble kuchenne, jakie przyjdzie nam wybierać spośród całej oferty katalogowej. Dzisiaj w kuchniach kładzie się bardzo duży nacisk na stworzenie otwartej przestrzeni połączonej z salonem. W takich miejscach powstaje przestrzenna kuchnia lub mniejszych rozmiarów aneks kuchenny, który jest idealną propozycją do kawalerek. Wybierając meble do takiej kuchni nie można zapomnieć o tym, że trzeba stworzyć przestrzeń, która będzie idealnie harmonizowała z pokojem dziennym. Aczkolwiek meble do kuchni i do pokoju dziennego nie muszą pochodzić z jednego zestawu.

Nowoczesne meble kuchenne – barek

Biorąc pod uwagę nowoczesne meble kuchenne, możemy pomyśleć o tym, aby w takiej przestrzeni wstawić barek. Będzie to najlepszy pomysł, jeżeli chodzi o rozgraniczenie kuchni od salonu. W barku można przechowywać różnego rodzaju rzeczy, jak również można na nim ustawić blat roboczy, pomocny przy tworzeniu wielu potraw w tym miejscu. Przy barku można również ustawić bardzo wygodne i modne hokery, czyli krzesła barowe na wysokiej nodze, dzięki czemu uzyskamy w ten sposób miejsce do spożywania wspólnych posiłków z rodziną i gośćmi. Barek może posiadać również połączone z sufitem, gdzie można zamontować dodatkowe kosze na owoce.