Odśwież ogród na wiosnę!

Odśwież ogród na wiosnę!

53 views
0

Lato za pasem, a Twój ogród dalej nie obudził się z zimowego snu? Zanim ciepła aura i ostre słońce rozgoszczą się u nas na dobre, warto przygotować swój taras do pełni sezonu. Dla wszystkich miłośników wylegiwania się wśród kojącej zieleni przygotowaliśmy małą listę ogrodowych niezbędników, które pozwolą w pełni korzystać z każdego ciepłego dnia. Co warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź!

Nowoczesny parasol

Ostre słońce albo przelotna mżawka już nigdy nie zakłócą odpoczynku w ogrodzie. Prostym sposobem na zapewnienie sobie optymalnych warunków do relaksu w każdą pogodę jest inwestycja w nowoczesny parasol przeciwsłoneczny. Czołowi producenci oferują wysokiej klasy modele, które znacznie różnią się od okrągłych, niewielkich parasoli, które były w stanie zacienić jedynie niewielki obszar. Nowoczesne parasole wyposażone są w ogromne, nieprzemakalne czasze i zaawansowane systemy regulacji pozwalające pokryć cieniem każdy zakamarek bez konieczności przesuwania całej konstrukcji.

Stylowy mebel

Wyposażenie Twojego tarasu ogranicza się do stołu i kompletu krzeseł? Najwyższa pora zapewnić sobie królewskie warunki do wypoczynku! Zewnętrzna strefa rozbłyśnie nowym blaskiem, kiedy ustawisz w jej sercu komfortowy narożnik, miękkie fotele albo zabudowaną, jednoosobową huśtawkę w formie otulającego kokonu. Coraz większą popularnością w modnych ogrodach cieszą się meble tapicerowane. Nie musisz martwić się o kondycje tkanin i siedzisk – w katalogach czołowych producentów nie brakuje modeli, które doskonale radzą sobie z wilgocią, promieniowaniem UV i mrozem.

Lampa rattanowa

Ogród może stać się funkcjonalnym miejscem również wieczorami. Lampa rattanowa w formie lampionu subtelnie rozjaśni przestrzeń po zmroku i stworzy na tarasie romantyczny klimat sprzyjający długim rozmowom do późnej nocy.