Odzyskaj promienny uśmiech

Odzyskaj promienny uśmiech

5 views
0

Zdrowe, białe zęby są ważnym czynnikiem budującym  naszą pewność siebie i samoocenę. Często od uśmiechu zależy pierwsze wrażenie, jakie wywrzemy na potencjalnym pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz powodzenie na polu towarzyskim. Widoczne braki w uzębieniu to problem, którego konsekwencje są poważniejsze, niż na ogół się wydaje. Jak przywrócić sobie pewność siebie i znów zacząć się uśmiechać bez cienia krępacji?

Konsultacje ze specjalistą

Niezależnie od tego, czy straciliśmy większość uzębienia na skutek przykrego wypadku czy brakuje nam pojedynczych zębów, z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna. Obecnie możliwe jest zrekonstruowanie całych łuków zębowych oraz uzupełnienie pojedynczych luk w nieinwazyjny sposób, niezagrażający sąsiednim zębom. Metod na uzupełnienie ubytków jest wiele, począwszy od tradycyjnych protez wyjmowanych, poprzez protezy stabilizowane na implantach, na samych implantach kończąc. Aby dowiedzieć się, jaka opcja będzie dla nas najlepsza, niezbędna jest konsultacja z dobrym lekarzem stomatologiem, który wybierze najkorzystniejszą, bezpieczną metodę leczenia, wyjaśni cały proces i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Pewne metody

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej optymalnych dla pacjenta metod uzupełnienia ubytków w uzębieniu jest leczenie implantologiczne. Ten rodzaj leczenia jest szczególnie polecany w przypadku konieczności uzupełnienia większych ubytków. Nowoczesne implanty są wierną kopią naturalnych zębów, dzięki czemu z nowymi zębami czujemy się naprawdę komfortowo i swobodnie. Decydując się na implanty zębów w gabinecie Dental4You w Krakowie możemy mieć pewność, że leczenie zostanie przeprowadzone fachowo, ze szczególną dbałością o dobro pacjenta. Na stronie  www.dental4you.pl można znaleźć więcej informacji, które przybliżą proces leczenia.