Paznokcie na własną rękę czy z gabinetu kosmetycznego

Paznokcie na własną rękę czy z gabinetu kosmetycznego

37 views
0

Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Trudno wyobrazić sobie wykonywanie wielu zawodów bez ładnie w dłoni i elegancko zadbanych paznokci. Dzisiaj manicure i pedicure można robić zarówno w gabinecie kosmetycznym, ale też na własną rękę. Już za około 200 zł można kupić zestaw startowy do robienia hybrydy w domu. Dobre akcesoria do paznokci to podstawa – kupione raz, służą przez długie miesiące lub nawet lata.

Akcesoria do paznokci do robienia hybrydy

Hybryda w domu robiona własnoręcznie to naprawdę duża oszczędność pieniędzy. Szybko można dojść do wprawy i robić sobie paznokcie tak jak w gabinecie kosmetycznym. Już po kilku lub kilkunastu próbach, zrobienie prostego manicure lub pedicure bez większych zdobień, nie będzie stanowiło problemu. Wzorki i ozdoby czy różnego rodzaju aplikacje na paznokcie, wymagają natomiast odrobinę więcej wprawy, jednak nawet tego można się nauczyć.

Jak zatem rozpocząć swoją przygodę z hybrydami w domu? Sklepy sprzedające akcesoria do paznokci oferują między innymi lampy do utwardzania paznokci, różnego rodzaju polerki do płytki, obcinacze i cążki, ale też kosmetyki takie jak na przykład odtłuszczacz do płytki czy primer. To podstawowe rzeczy potrzebne do zrobienia hybrydy we własnym zakresie. Tego typu profesjonalne rzeczy można teraz kupić w naprawdę przystępnych cenach. Kilka lakierów hybrydowych starczy zaś na długie miesiące lub nawet lata – manicure hybrydowy robi się średnio raz na dwa tygodnie, to zatem naprawdę trwałe rozwiązanie.

Dobre akcesoria do paznokci

Akcesoria do paznokci to drobnostki, jednak jakość tego typu rzeczy ma bardzo duże znaczenie między innymi dla zdrowia. Warto zatem wybierać rzeczy od dobrych marek, które posiadają między innymi różnego rodzaju atesty bezpieczeństwa. Polerując płytkę paznokci dbając o skórki wokół paznokci, przez nieuwagę oraz przy użyciu złego sprzętu, można zrobić sobie nawet krzywdę. Wybierając akcesoria do paznokci trzeba zatem stawiać zawsze na jakość, a nie na najniższą cenę. To szczególnie ważne w przypadku kompletowania zestawu rzeczy do własnego gabinetu kosmetycznego. Jeżeli ktoś planuje udział w szkoleniu ze stylizacji paznokci, a następnie rozwój swojej kariery zawodowej w tym obszarze, profesjonalny sprzęt to podstawa. Akcesoria do paznokci można kupować w różnego rodzaju hurtowniach kosmetycznych, stacjonarnych lub też online. Nie warto zamawiać tego typu rzeczy na przykład w chińskich tanich sklepach, które oferują rzeczy słabej jakości i z podejrzanych materiałów.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/