Pomysłowy pokój młodzieżowy

Pomysłowy pokój młodzieżowy

12 views
0

Urządzenie i umeblowanie pokoju dla dorastającego syna czy córki to wcale nie takie łatwe zadanie. Wręcz przeciwnie – sporo musimy się nagimnastykować, żeby znaleźć przedmioty i zaplanować kompozycje, które przypadną do gustu nastolatkom. Młodzi ludzie mają na tym etapie już sprecyzowane zainteresowania i upodobania, które pragną podkreślać także w swojej przestrzeni.

To świetny pomysł

Każdy rodzic lubi słyszeć te słowa – to świetny pomysł! Ma wtedy poczucie, że udało mu się zrozumieć potrzeby dziecka i spełnić jego marzenia. Dotyczy to również meblowania. Na gama-sklep.com.pl znajdziemy wiele zestawów oraz pojedynczych mebli, które sprawią, że często usłyszymy od dzieci takie słowa aprobaty.

Pokój kosmiczny

Salon Gama rozwiąże nasz problem z tym, jak tanio urządzić pokój młodzieżowy, sprawiając jednocześnie, że będzie on miejscem niezwykłym. Proponuje się tutaj m.in. zestaw Alien od Meble Wójcik. Stworzą one pokój fantastyczny i futurystyczny. Idealny dla miłośników science fiction czy kosmosu. Dla małych astronautów zafascynowanych tajemniczym wszechświatem. Także dla dzieci rozkochanej w fantastyce.
Zestaw Alien nawiązuje do niej poprzez nazwę, ale też poprzez oryginalne naklejki, które można umieścić w wybranym miejscu na meblu. Wystarczy tapeta z układem słonecznym lub odległą galaktyką i pomysłowy pokój młodzieżowy już gotowy!

Pokój romantyczny

Jeśli chodzi o pokój młodzieżowy w bardziej dziewczęcym stylu – pełnym wdzięku i finezji, to na pewno zestaw Luna od Dig-Net pomoże go wyczarować. Piękne, białe mebelki oczarują swoją lekkością wizualną i zaczarują wnętrze. Przemienią je w połączeniu z drobnymi lampkami w magiczną krainę. Nieco w stylu współczesnej księżniczki lub damy, która doskonale wie, czym jest piękno. Wspaniałym dopełnieniem takiego miejsca będzie efektowne lustro, w białej lub pozłacanej ramie.