Szafka łazienkowa z lustrem – odpowiedni wybór

Szafka łazienkowa z lustrem – odpowiedni wybór

154 views
0

Szafka łazienkowa z lustrem jest coraz częściej wybieranym meblem do naszej łazienki. Wielu producentów decyduje się na dostępność takiego mebla w swojej ofercie, dzięki czemu większa ilość klientów zgłasza się do nich na zakupy.

Szafka łazienkowa z lustrem i jej wymiary

Czy w naszej łazience znajdzie się miejsce na taki mebel? To wszystko zależy od tego jaką powierzchnię mamy dostępną. W małej łazience będzie nam trudniej umieścić taką szafkę. Jednak nie jest to do końca niemożliwe. Wystarczy tylko, że wybierzemy szafkę o małych wymiarach i głębokości ok. 15 cm. Takie meble dostaniemy w sklepie bez najmniejszego problemu. Duża łazienka daje nam o wiele większe pole do manewru. Dobrym wyborem będzie szafka łazienkowa z lustrem o głębokości 50cm, gdzie będziemy mogli schować również większą ilość płaskich i małych rzeczy. Przy czym nie można zapominać o tym, że taki mebel musi stanowić harmonijnie spójną całość z resztą wyposażenia łazienki.

Oświetlenie w łazience

Najlepszym wyborem będzie szafka łazienkowa z lustrem, która w zestawie od razu będzie zawierała oświetlenie. Małe, punktowe lampki umieszczone w szafce nad lustrem na pewno zapewnią nam odpowiednia widoczność w lustrze. Jeżeli jednak wybrany przez nas mebel nie ma takiego oświetlenia, to sami możemy je zamontować. Świetnie w takim momencie spisywać się będą listwy LED, które można zamontować u góry i u dołu szafki. Ciekawym rozwiązaniem będą również oprawy halogenowe, które bez problemu będzie można zamontować nad lustrem.