Taras przydomowy – jak go zaaranżować?

Taras przydomowy – jak go zaaranżować?

29 views
0

W okresie wiosny i lata własny taras przydomowy to idealne miejsce do odpoczynku z dala od zgiełku miasta oraz hałasu. W poszukiwaniu inspiracji na ciekawy przydomowy taras warto sięgnąć do propozycji topowych producentów mebli outdoorowych. Co zaproponują nam oni w tym sezonie?

Trwałe i piękne meble technorattanowe

Nie ma wątpliwości co do tego, że najchętniej kupowanymi meblami ogrodowymi są dzisiaj kolekcje technorattanowe. Nowoczesne meble technorattanowe odznaczają się ciekawym designem oraz mnogością elementów w kolekcjach, co pozwala na tworzenie dowolnych aranżacji miejsc wypoczynkowych. Szeroki wybór mebli sprawia też, że nie będziemy mieli problemów z dopasowaniem mebli do mniejszych czy większych tarasów. Chcąc sprawić, by nasz taras przydomowy był funkcjonalny warto wybrać nowoczesną sofę narożną, na której wygodnie usiądzie kilkoro gości. Taka sofa doskonale prezentować się będzie z dużym stolikiem kawowym oraz dodatkowym fotelem dopasowanym kolorystycznie.

Meble technorattanowe są nie tylko piękne, ale i trwałe – jest to zasługą zastosowania odpornych na zmienne warunki atmosferyczne czynników. Stelaż wykonany jest z aluminiowych elementów malowanych proszkowo – oznacza to, że tworzywo to jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze. Nie chłonie ona brudu, nie jest podatna na działanie promieniowania UV, nie odkształca się.

Taras przydomowy i parasol ogrodowy!

Chcąc podnieść nasz komfort i uzupełnić taras przydomowy warto sięgnąć po rozwiązania takie jak parasol ogrodowy. Innowacyjne parasole ogrodowe odznaczają się dużą użytecznością i designerskim wykonaniem. Nowoczesny parasol pozwoli na zacienienie miejsca wypoczynkowego i zapewnienie nam ochłody podczas najbardziej upalnych dni.