Dom i Wnętrze

Profesjonalna aranżacja wnętrz przez architekta

Udana aranżacja wnętrz opiera się na kompleksowym projekcie zawierającym kolorystkę ścian i podłóg, ustawienie mebli, dobór dodatków. Warto zlecić wykonanie projektu aranżacji wnętrz profesjonaliście z doświadczeniem.

Na czym polega rola architekta wnętrz?

Przy aranżacji wnętrz istotne jest przede wszystkim dopasowanie przestrzeni do potrzeb domowników oraz ich wyobrażenia o wymarzonym wystroju domu czy mieszkania. Rolą architekta wnętrz jest wsłuchanie się w te potrzeby i stworzenie projektu porządkującego przestrzeń, nadającego jej oryginalnego i estetycznego wyglądu oraz wprowadzającego kreatywne rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie mieszkańców. Dobry architekt wnętrz wykorzystuje w pełni potencjał danej przestrzeni.

Etapy wykonania projektu aranżacji wnętrz

Aranżacja wnętrz oferowana przez naszą firmę opiera się na kilku etapach. Na początku określone są oczekiwania klientów dotyczące zarówno designu, jak i funkcjonalności przestrzeni. Na tej podstawie architekci tworzą projekt koncepcyjny, którego głównym założeniem jest wyznaczenie sfer życia domowego i publicznego oraz wskazanie funkcji każdego pomieszczenia, a także rozmieszczenia mebli i wyposażenia. W kolejnym etapie powstaje wizualizacja. Ostatni krok to już wykonanie projektu, z uwzględnieniem instalacji i rozwiązań architektonicznych.

ikotka.com rgoefekt.com.pl nahp.com